Kancelaria Doradców Podatkowych Biuro Rachunkowe


O KANCELARII


Biuro Rachunkowe STER powstało w dniu 29 stycznia 1991 roku w Bytomiu i prowadzone było przez Panią mgr Bogusławę Jesionek - Franc. W 1992 roku przekształciło się w spółkę cywilną w skład której wchodzili Pani mgr Bogusława Jesionek - Franc, Pani mgr Iwona Krupa i Pan mgr Witold Franc . W tym. że roku wynajęto lokal w Bytomiu przy ulicy Strzelców Bytomskich 340, zakupiono komputery i zatrudniono pierwszą księgową


W 1994 roku wystąpiła ze spółki Pani mgr Iwona Krupa, ale od września 1995 roku spółka stała się znowu trzyosobową po wstąpieniu Pana mgr Michała Franc. Z dniem 01 stycznia 1997 roku weszła w życie ustawa o doradztwie podatkowym. Wtedy to zmianie uległa nazwa, która obecnie brzmi: Kancelaria Doradców Podatkowych Biuro Rachunkowe STER s.c.


W dniu 05 października 2001 zmarła Pani mgr Bogusława Jesionek - Franc i w spółce cywilnej pozostali Pan mgr Witold Franc i Pan mgr Michał Franc. W takim składzie spółka trwa nadal. Z początkiem roku 2002 kancelaria została przeniesiona do nowo zaadaptowanego, wyłącznie na potrzeby kancelarii budynku mieszczącego się przy ulicy Strzelców Bytomskich 308a.


Wszyscy wspólnicy ukończyli wyższe studia ekonomiczne, uzyskali świadectwa kwalifikacyjne upoważniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, a także uzyskali tytuł doradcy podatkowego i wpisy na listę doradców Ministerstwa Finansów.

  • mgr Witold Franc nr wpisu 2850
  • mgr Michał Franc nr wpisu 2507

Także pracownicy Kancelarii posiadają wyższe wykształcenie ekonomiczne i świadectwa kwalifikacyjne do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Wykształcona kadra, doświadczenie i praktyka właścicieli gwarantują wysoką jakość usług świadczonych w Kancelarii Doradców Podatkowych Biurze Rachunkowym STER.

NALEŻYMY DO:

O kancelarii

Biuro Rachunkowe STER powstało w dniu 29 stycznia 1991 roku w Bytomiu i prowadzone było przez Panią mgr Bogusławę Jesionek - Franc. W 1992 roku przekształciło się w spółkę cywilną w skład której wchodzili Pani mgr Bogusława Jesionek - Franc, Pani mgr Iwona Krupa i Pan mgr Witold Franc . W tym. że roku wynajęto lokal w Bytomiu przy ulicy Strzelców Bytomskich 340, zakupiono komputery i zatrudniono pierwszą księgową.